Voetbalminnend Schiedam kan terugkijken op een zeer succesvolle en drukbezochte voorronde van het Schiedams kampioenschap. Nadat de kruitdampen waren opgetrokken waren het Excelsior’20 en HBSS die zich tot poulewinnaar mochten kronen en aankomende zaterdag om 14:30 in de finale strijden om de felbegeerde titel en de bijbehorende DUOCAR CUP. Dit is niet de enige wedstrijd want om 12:00 vind de finale voor de dames plaats tussen Excelsior’20 en PPSC. Op dit zelfde tijdstip spelen Kethel Spaland en SVV om plek 3 en treft Hermes DVS PPSC met als inzet plek 5. Uiteraard is de toegang weer gratis en kan naast het sportieve geweld ook genoten worden van de nodige gezelligheid!
SVV-Hermes DVS 0-0
Een gelijk opgaande wedstrijd tussen vijfdeklasser SVV en nieuwbakken derdeklasser Hermes DVS. Bernardus raakte de paal namens SVV. Een offensiefje van de lichtblauwhemdem leverde niets op.

Ook tegen HBSS, de tweedeklasser van trainer Toon Wolters, hield SVV de nul. ,,Hermes heeft betere spelers,” wist SVV-trainer Ramon Bronkhorst, ,,en HBSS nog iets betere spelers. Maar wij gingen de strijd aan en dat leverde resultaat.”

Kethel Spaland-PPSC 2-0
Een iets beter Kethel Spaland wist PPSC goed van zich af te houden. De blauwhemden kwamen tot een inzet op de paal. Kethel Spaland was aanvallend gevaarlijker en scoorde door Rens van Troost (1-0) en Helbers (2-0). ,,Qua resultaat oke,” Aldus KS-trainer Paul van Loenen, ,,maar niet qua veldspel.”


Na twee keer 0-0 in de poule moest deze wedstrijd de beslissing brengen. Lang leek het af te stevenen op wederom een brilstand waardoor strafschoppen tussen SVV, HBSS en Hermes DVS uitkomst moesten bieden maar een paar minuten voor tijd kwam HBSS met een bekeken afstandschot op voorsprong waardoor de finale werd veiliggesteld. SVV werd hierdoor tweede in de poule en Hermes DVS moet gaan spelen om plaats 5 en 6

Excelsior’20 – PPSC 3-0
Met in het achterhoofd de 2-0 overwinning van Kethel Spaland tegen PPSC wist de thuisploeg dat het minimaal met 3 doelpunten verschil moest winnen om de finale te bereiken. Deze missie werd ook met goed gevolg afgesloten waardoor Excelsior’20 aankomende zaterdag in de finale mag aantreden tegen HBSS. Kethel Spaland zal het om plek 3 en 4 opnemen tegen SVV en PPSC treft Hermes DVS met als inzet plek 5.

De stand:
Het programma zaterdag 24 augustus:
Door: Ton de Leede
- Sparta Rotterdam in BICT Groep Stadion FC ‘s-Gravenzande tegen Westlands elftal
- Sporthelden geëerd tijdens feestelijke Vlaardingse Sport Awards
- Wessel Penning komt met goed nieuws: ‘Timber gaat bijtekenen’
- Vlaardingen maakt zich op voor de uitreiking van de Vlaardingse Sport Awards 2025 (+Podcast)
- Krabbendam over spel van Van Persie: ‘Geen druk, geen avontuur, geen creativiteit’
- MSV'71 maakt zich op voor legendarische Megaweek met topartiesten
- ‘Hij moet wel de kansen grijpen die hij krijgt, en die zullen er niet veel meer zijn’
- Premier Dick Schoof apetrots op vriendin na marathon Rotterdam
- Deze BN’ers sieren Marathon Rotterdam 2025
- Geoffrey Kamworor wint NN Marathon Rotterdam 2025 in 2:04:33