Jonneke Schuurbiers is aangesteld als Manager Vrouwenvoetbal bij Sparta Rotterdam. De afgelopen seizoenen was Schuurbiers al Coördinator van het Vrouwenvoetbal binnen Sparta.
Schuurbiers was bij de start van het Vrouwenvoetbal bij Sparta betrokken, toen de club, in samenwerking met JVOZ, in 2017 haar intrede deed in het amateurvoetbal. De afgelopen seizoenen klom het eerste team van Sparta Vrouwen van het laagste niveau naar de Eerste Divisie, waar het net naast de titel greep, met één punt minder, achter Jong AZ tweede werd in de Eerste Divisie B.
Komend seizoen komt Sparta Rotterdam Vrouwen 1 uit in de Eerste Divisie en Jong Sparta komt uit in de Hoofdklasse. Vanuit de Eerste Divisie is het vanaf komend seizoen mogelijk om (bij een kampioenschap) te promoveren naar de Eredivisie.
Foto: Mischa Keemink
- Jong Sparta Rotterdam komt net te kort tegen Rijnsburgse Boys
- Excelsior Maassluis stunt bij De Treffers na knotsgekke slotfase
- Zwaluwen in Vlaardingse bekerthriller via strafschopstip langs VFC
- Uitslagen zaterdag 19 april
- Vlaardingen maakt zich op voor bekerkraker Zwaluwen - VFC
- Programma zaterdag 19 april
- Jorn Bijlsma (Hekelingen) naar Kethel Spaland
- Doelman Gilmario Correia dos Santos verruilt Charlois voor Victoria'04
- Showroom Bree’s New World geopend op tweede paasdag
- Deze spelers uit het Nederlandse basketbal spelen nu in de NBA