VLAARDINGEN – Victoria’04 hield aan de ontmoeting met Rozenburg nul punten over nadat de ploeg van trainer Ton Rekelhof met 1-0 onderuit ging.
Victoria’04 startte voortvarend en kreeg een dot van een kans in de beginfase. ,,Alleen stond voorin het vizier niet op scherp,” zei verdediger Ruud Vogels. ,,Daarna golfde het spel op en neer en moesten we het beiden hebben van de lange bal. Goed voetbal was op dit hobbelige veld onmogelijk. Kansen kregen we de eerste helft niet meer. Rozenburg scoorde jammer genoeg wel uit een vrije trap.”
Na een tactische omzetting van Rekelhof pakte Victoria’04 op een positieve manier de draad weer op na rust. ,,We voetbalden met vijf middenvelders waarbij de bal beter rond ging en de kansen kwamen er ook. Maar voorin hadden we een offday,” vond Vogel. ,,Rozenburg verdedigde puur nog de voorsprong, zodat ze de volle buit pakten.”
De komende weken gaat het erom spannen in 3D, waar Victoria’04 nu zesde staat. ,,Maar plek vier, mogelijk een kans op nacompetitie, kan nog altijd. We gaan er vol voor.”
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles
- SVV is koploper IJVV De Zwervers weer de baas
- MVV'27 pakt koppositie na winst op Lyra