VLAARDINGEN – In de elfde speelronde van 3D heeft het Vlaardingse CWO drie punten gepakt in Oostvoorne. OVV werd vrij simpel met 0-2 opzij gezet.
De Vlaardingse formatie had de wedstrijd weliswaar in handen, maar het had wel twee treffers hard nodig van Jeroen van de Swaluw en uiteindelijk ook Hanley. Trainer Van Dijk was na afloop blij met de punten. “We kunnen tevreden terug kijken op de wedstrijd. Het zat niet helemaal mee qua scoreverloop met een bal op de lat in de 1e helft en in de 2e helft een zeer dubieus afgekeurd doelpunt vanwege buitenspel, maar het team heeft goed georganiseerd gespeeld en volwassen gespeeld”, gaf de oefenmeester aan.
Ondanks de zege is CWO nog altijd zesde, maar het verschil met nummer twee Rhoon is slechts twee punten.
OVERIG NIEUWS
- Melvin van Brandwijk eerste aanwinst voor CWO
- Twee jeugdleden SV & HV Schiedam geselecteerd voor Little League
- Sparta Rotterdam ruim langs Telstar in besloten oefenduel
- Feyenoord licht vijftal opties niet; tweetal contracten niet verlengt
- Vlaardingse sport awards: Vechten met de Meiden, Ramon de Rond Toernooi en Vlaardings Voetbal Kampioenschap genomineerd voor titel beste sociaal-maatschappelijke initiatief
- Vlaardingse sport awards: Roozendaal (VFC), Van Pienbroek (VG Dynamiek) en Catsburg (ZVVS) dingen mee om titel sportvrijwilliger van het Jaar
- Cláudio Braga neemt per direct taken over bij Excelsior Maassluis na vertrek Agterberg
- Gehavend DVO'32 nipt onderuit tegen Zestienhoven
- Hartman: ‘Mentaal en fysiek voel ik me super goed’
- Paixao schiet Feyenoord voorbij Go Ahead Eagles