VLAARDINGEN – In de zaterdag tweede klasse D heeft CWO een 2-1 zege geboekt op SVS uit Capelle aan den IJssel. Voor de formatie van Jeff Stans werd Jim Onderlinde de matchwinner met twee goals.
In het eerste bedrijf was CWO weliswaar vaak in balbezit, maar SVS bleek levensgevaarlijk in de counter. Zodoende dat de bezoekers verrassend en uit het niets op 0-1 kwamen. CWO stelde daar te weinig tegenover. Na rust was CWO iets scherper, waarbij de thuisploeg iets beter in het spel kwam en de druk langzamerhand opvoerde op de helft en goal van SVS. Extra spits erin (Jim Onderdelinde red.) en dat resulteerde in de 1-1 en later nog in de laatste seconden van de wedstrijd de 2-1.
Door de zege blijft CWO in het spoor van de kopgroep Hellevoetsluis en DCV. “Belangrijke punten om de strijd om de tweede periode. Op naar de Vlaardingse derby tegen CION, wat een mooie middag mag gaan worden in de Broekpolder,” liet Stans vast weten.
- Deze honkbalbegrippen moet je kennen als beginner
- Fundament Advies steunt lokaal talent: windbreakers voor U15-1 honkbalteam Schiedam
- Sparta boekt oefenzege op NAC
- Sparta Rotterdam in BICT Groep Stadion FC ‘s-Gravenzande tegen Westlands elftal
- Sporthelden geëerd tijdens feestelijke Vlaardingse Sport Awards
- Wessel Penning komt met goed nieuws: ‘Timber gaat bijtekenen’
- Vlaardingen maakt zich op voor de uitreiking van de Vlaardingse Sport Awards 2025 (+Podcast)
- Krabbendam over spel van Van Persie: ‘Geen druk, geen avontuur, geen creativiteit’
- MSV'71 maakt zich op voor legendarische Megaweek met topartiesten
- ‘Hij moet wel de kansen grijpen die hij krijgt, en die zullen er niet veel meer zijn’